1. Anasayfa
  2. Dizi Tanıtımları

Years and Years

Years and Years
0

BBC dizisi Years and Years, izleyicilere farklı bir Black Mirror havası yaşatacak. İlk tanıtımı yayınlanan dramanın başrolünde Emma Thompson ve Rory Kinnear yer alıyor. Thompson böylece 2003 yapımı HBO dizisi Angels in America’nın ardından ilk kez kadrolu oyuncu olarak TV’ye gelecek.

Sezonu 6 bölüm sürecek limitli dizi türündeki projeyi Doctor Who, Queer as Folk ve son dönemde A Very English Scandal gibi dizileri hazırlayan Russell T. Davies yarattı. Red Production Company de yapımcılığını üstlendi.

Hikayesi 2019’da başlayacak Years and Years’da yakın gelecekteki belirsizlik dolu hayatlarını kontrol etmeye çalışan bir aile anlatılacak. İngiltere politik, ekonomik ve teknolojik değişimlerden etkilendiği için Lyons ailesinin hayatı bir gecede değişir. Sonraki 15 yılın anlatılacağı dramada Thompson ünlü biriyken politikaya atılan Vivienne Rook’u, Kinnear finans danışmanı Stephen Lyons’ı oynayacak.

Kadrodaki isimlerden T’Nia Miller Stephen’ın eşi Celeste’i, Russell Tovey Stephen’ın erkek kardeşini, Jessica Hynes ise kız kardeşi Edith’i canlandıracak.

Years and Years Fragmanı

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir