1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kara Tahta 3. Bölüm

Kara Tahta 3. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının yeni dizisi Kara Tahta her hafta Çarşamba akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Kara Tahta 3. Bölüm ile 13 Nisan Çarşamba akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Çarşamba akşamları ekranalara gelen Kara Tahta dizisi TRT1 ekranlarında izleyenleri ile buluşmaya devam ediyor. Kara Tahta 3. Bölümde; Atlas, Irmak’ın kapısından ayrılmak zorunda kalır. Irmak ise cevabını alamadığı sorularla baş başadır.

Kara Tahta 3. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kara Tahta 3. Bölüm Fragmanı

Kara Tahta 2. Bölüm Özeti

Atlas’ın kapıya dayaması Bekir’i çileden çıkarır. Atlas’tan kurtulmanın tek bir yolu vardır. Ortadan kaldırmak. Ama Bekir ateşi eliyle tutmayacak bir maşa kullanacaktır. Atlas’ın hiç tahmin edemeyeceği bir maşa..

O sırada Irmak, Atlas’ın karşısına çıkar ve içindekileri döker. İçindeki geç kalmışlık duygusu Atlas’ın diline vurulmuş mühür gibidir. Bu mührün ağırlığında ezilen Atlas, ayağa kalkmak için Aylin’e ve öğretmenliğine tutunur. Ne var ki bu yolda da istemeden karşısına çıkacak kişi öğrencisidir.
İskender’in öğrendiği büyük sır ve Cafer’in yaptığı planlar zamanı gelince Bekir’i etkileyecek, Bekir’in tüm planlarını altüst edecek güçtedir. “

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir