1. Anasayfa
  2. Video Galeri

Big Little Lies 2.Sezon Fragmanı Yayınlandı

Big Little Lies 2.Sezon Fragmanı Yayınlandı
0

HBO’nun Emmy ödüllü dizisi Big Little Lies’ın ilk uzun fragmanı yayınlandı.

“Big Little Lies”ın 2. sezon fragmanında, karakterlerin geçtiğimiz sezon yaşanan trajediyle yüzleşme anlarına tanık oluyoruz. Varlıklı kasabada dedikodular yayılmaya başlarken kasaba sakinleri Perry Wright’ın öldüğü gece gerçekte neler olduğunu merak etmeye başlıyor. Fragman ayrıca diziye bu sezon dahil olan Meryl Streep’i de görücüye çıkarıyor. Dizide Perry’nin annesi Mary Louise’a hayat veren usta oyuncu da oğlunun ölümünün ardındaki gizemi çözmeye çalışıyor.

David E. Kelley’nin yarattığı ve senaryosunu yazdığı “Big Little Lies”, ilk sezonunda bir cinayet soruşturmasının ortasında kalan karakterleri takip etti. Liane Moriarty’nin çok satan romanından uyarlanan dizinin oyuncu kadrosunda Nicole Kidman, Reese Witherspoon, Shailene Woodley, Zoe Kravitz, Laura Dern, Adam Scott, Alexander Skarsgård, Douglas Smith, Kathryn Newton ve Mo McRae gibi isimler boy gösteriyor.

Dizinin yeni sezonunda yönetmen koltuğu “Fish Tank” ve “American Honey” filmlerinin yönetmeni Andrea Arnold’a emanet edildi.

“Big Little Lies”ın 2. sezonu 9 Haziran’da HBO ekranlarına geri dönüyor.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir