1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Gönül Dağı 6. Bölüm

Gönül Dağı 6. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Gönül Dağı yeni bölümü ile devam ediyor. Gönül Dağı 6. bölüm ile 28 Kasım Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarında yayınlanacak.

Başrollerinde Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Yavuz Sepetçi ve Ege Aydın’ın rol aldığı Gönül Dağı dizisi dün akşam 5. bölümü ile ekranlara geldi. Taner, Dilek’i kasabada tutabilmek için tek başına Gönül Dağı’na doğru tehlikeli bir yolculuğa çıkar. Bu yolculuğun sonunda Dilek’i kasabada tutmayı başarabilecek midir? Gönül Dağı izleyicileri Gönül Dağı 6. yeni bölüm fragmanını merak ediyor. İşte Gönül Dağı 6. bölüm fragmanı ve Gönül Dağı 5. son bölüm.

Gönül Dağı 5. bölüm izlemek için tıklayınız.

Gönül Dağı 6. Bölüm İzle

Gönül Dağı 6. Bölüm Fragmanı

Gönül Dağı 6. Bölüm 2. Fragmanı

Gönül Dağı 5. Bölüm Özeti

Bu arada Veysel kasabada kalmıştır, ancak evine gitmek istememektedir. Bir süre kasabada gizlenip iş bulmaya çalışır. Tabii bu o kadar da kolay olmayacaktır. Bu arayışın sonunda babasıyla bir kez daha yüzleşecektir.

Ramazan’ın, Asuman’ın kalbini kazanmak için iş arama macerası ise devam etmektedir. Sonunda bir benzinlikte iş bulur. Her şey onun için çok güzel giderken, Asuman karşısına hiç beklenmedik bir zamanda çıkar. Ramazan için aşkıyla gururu arasında bir karar verme zamanı gelmiştir…”

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir