1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Destan 8. Bölüm

Destan 8. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Destan yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Destan 8. Bölüm ile 25 Ocak Salı akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Destan dizisi Salı akşamlarına famga vurmaya devam ediyor. 18 Ocak Salı akşamı yayınlanan Destan 7. bölümde, Batuga, Akkız’ın masum olduğunu kanıtladı. Balamir’in kan dökeceğini ve suçu Pençe’nin üzerine atacağını öğrenen Akkız’ın saraya geri dönmesi ise ekranlara damga vurdu.

Destan 8. Bölüm Fragmanı

Destan 7. Bölüm Özeti

Balamir’in kan dökeceğini ve suçu Pençe’nin üzerine atacağını öğrenen Akkız, saraya döner. Alpagu Han’ın yarasını iyileştirmesi için Kün Ata’yı da yanında getirmiştir. Canına karşılık ise elinde iki koz vardır; Çolpah Hatun’un elindeki iki tutsak tegin. Oğullarını geri almak için gerekirse savaşmaya kararlı olan Alpagu Han’ın zırhını giymek isteyince fark ettiği şey, Akkız’ı ölümle karşı karşıya bırakır.

Alpagu Han’la tutsak teginler için fidye pazarlığı yapan Çolpan Han, Dağ ile Gök’ün ilişkilerinin yeni bir döneme girmesini sağlar ama anlaşma şartları, Temur’u da Günseli’yi de kahreder. Temur gemileri yakmaya kalkar. Günseli’nin hiç umulmadık birinden aldığı yardım teklifi ise Gök Hanlığı’nın başını çok büyük belaya sokar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir