Kırmızı Oda 39. Bölüm
0

Cuma akşamlarının sevilen dizisi Kırmızı Oda yeni bölümleri ile TV8 ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Kırmızı Oda 39. Bölüm ile 28 Mayıs Cuma akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kırmızı Oda 38. yeni bölümüyle ekranlara geldi. İlgiyle takip edilen dizinin son bölümünde Sadi’nin hücresinde panik atak geçirmesi damga vurdu. Peki gözlerin çevrildiği Kırmızı Oda 39. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Kırmızı Oda 38. bölüm izlemek için tıklayız.

Kırmızı Oda 39. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=nELXR0K44is”]

Kırmızı Oda 39. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=o8xx1NR2eFc”]

Kırmızı Oda 38. Bölüm Özeti

Kırmızı Oda’nın 38. Bölümünde; Zafer (Yiğit Özşener),Mitra’dan görür görmez hoşlandığını heyecan içinde Doktor Hanım’la paylaşırken, Nihal’le ilgili de bir itirafta bulunur.

Mitra (Melisa Aslı Pamuk),kardeşi Ali’nin tıpkı babası gibi bir babasının yaşadığı gibi olaylara nasıl karıştığını Doktor Hanım’a anlatırken, diğer yandan Zafer’le tanışmalarının kendisinde uyandırdığı hisleri de açıkladı.

Sadi (Erkan Petekkaya),cezaevinde karıştığı kavga sonrasında yerleştirildiği hücrede kabus gibi geçen günlerini anlatırken panik atak krizi geçirir. Miço ise sürpriz bir şekilde Miço’yu ziyaret eder.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir