1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Hekimoğlu 43. Bölüm

Hekimoğlu 43. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Hekimooğlu yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlarınıza geliyor. Hekimoğlu 43. Bölüm ile 30 Mart Salı akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Hekimoğlu Kanal D ekranlarında izleyici ile buluştu. Büyük beğeni toplayan dizi konusu ile dikkat çekiyor. Son bölümde yaşananlar sonrası yeni bölüm daha da merak edildi. Hekimoğlu 43. bölüm fragmanı yayınlandı. Hekimoğlu 43. Bölüm’de Memoli’nin önerisi Ateş tarafından kabul ediliyor! Genç bir hasta aniden düşüp bayılır, ekip bunun için araştırma yapıp önerilerini Ateş’e sunarlar. Bu bilinmeyen hastalık herkes için zorlayıcı olsa da Memoli’nin önerisi kabul görür. Genç hastayı kurtarabilecekler mi?

Hekimoğlu 43. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=xYERkyNjZ-g”]

Hekimoğlu 42. Bölüm Özeti

Hekimoğlu ve İpek, Amerika’da katıldıkları tıp sempozyumundan dönerken uçakta rahatsızlanan Koreli bir yolcuya yardım ederler. Vakanın sağlık durumunun giderek kötüleşmesine rağmen Hekimoğlu, ortada endişelenecek bir şeyin olmadığını düşünür. İpek ise uçakta bir salgın yaşanma ihtimalinden endişelidir. Uçağı geri döndürmek için elinden geleni yapar. Havada vaziyet giderek karmaşıklaşırken Hekimoğlu, bir uçak dolusu yolcuya ve elindeki kısıtlı imkanlara rağmen her şeyi başlatan Koreli yolcunun nesi olduğunu bulmak için elinden geleni yapar. Hastanede ise ekip ve Orhan son derece ilginç bir vakayı Hekimoğlu olmadan çözmeye çalışır. Orta yaşlarda, sıradan bir kadın olan Figen ani gerçekleşen bilinç kaybı ile hastaneye getirilir. Ekip ve Orhan, kadının nesi olduğunu araştırırken Figen’in sağlık durumu giderek kötüleşir. Ve hikayesindeki anlatmadığı karanlık noktalar da bir bir açığa çıkar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir