1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Çukurova 119. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova 119. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölümleri ile ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 119. Bölüm ile 30 Aralık Perşembe akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarında yayınlanan Bir Zamanlar Çukurova dizisi yeni bölümleri ile ekranlara geliyor. Bir Zamanlar Çukurova 118. bölümde başını vuran Haminne kanlar içinde kalırken, Betül dehşete düşer. Betül, fotoğrafı ele geçirip büyük sırrı öğrenirken, Haminne hayata tutunabilecek midir?

Bir Zamanlar Çukurova 119. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Bir Zamanlar Çukurova 119. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 118. Bölüm Özeti

Züleyha ve Hakan’ın basın toplantısında evleneceklerini duyurması Çukurova’nın gündemini değiştirir. Fikret, basın toplantısının ardından Hakan ve Züleyha’ya misilleme yapar ve Betül’le en yakın zamanda evleneceğini söyler.

Betül’ün foyaları birer birer ortaya çıkıyor! Züleyha, Betül’ün ihanetiyle yüzleşiyor

Züleyha, şirketin içini boşaltan kişinin Ercan değil Betül olduğunu öğrenince şoke olur. Fikret’i üzmemek için Betül’ü mahkemeye vermekten çekinse de sonunda Fikret’e konuyu açmaya karar verir. Fikret duydukları karşısında çılgına dönüp Betül’le ilişkisini noktalar. Abdülkadir tarafından da köşeye sıkıştırılan Betül’ün yaptıkları Şermin’i de korkutmaya başlar.

İlginizi Çekebilir
Cocukluk-bolum-5

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir