1. Anasayfa
  2. Yabancı Sinema

Yeni Matrix Filminin Başrolü ve Yönetmeni Belli Oldu

Yeni Matrix Filminin Başrolü ve Yönetmeni Belli Oldu
0

Daha önce Keanu Reeves ile özdeşleşen Matrix filmi için yeni versiyonu çekileceği haberleri gelmişti. John Wick’in de yönetmen koltuğuna oturmuş olan Chad Stahelski, geçtiğimiz haftalarda hayli heyecan verici bir haber duyurmuştu. Stahelski’nin söylediğine göre, Wachowski Kardeşler yeni bir Matrix film projesi ile ilgili çalışıyormuş.

Zaten daha önce ayyuka çıkan söylentilere göre de Michael B. Jordan’ın yeni hazırlanan Matrix filminde yer alması için kendisiyle görüşmeler yapıldığı duyulmuştu. Gelen son haberlere göre, bu iki ayrı haberin kesişim noktalarının oluşu, söylentileri de doğruluyor.

Filmle ilgili paylaşılan kısıtlı bilgiye göre; “Black Panther”, “Fruitvale Station” ve “Creed” filmlerinin yıldızı Michael B. Jordan’ın başrolü üstleneceği yeni Matrix filminin çekimleri, 2020 yılının başlarında Chicago’da başlayacak. Senaryosunu Zak Penn’in hazırladığı filmin yönetmen koltuğunda oturan isimler ise, 1999 yapımı orijinal filmin de yönetmen koltuğunu paylaşan Wachowski Kardeşler olacak.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir