Lezzet Düşkünleri 11 Haziran Gökhan ve Burhan
0

11 Haziran Perşembe Lezzet Düşkünleri 16. bölüm ile devam ediyor. 11 Haziran Perşembe günü yayınlanacak Lezzet Düşkünleri programının bu bölümünde iddalı yarışmacılar Gökhan şef ve yardımcısı Burhan mutfakta hünerlerini sergiliyor olacaklar. Geçtiğimiz haftanın 1. olarak 10 bin TL’lik ödülü kazanan ikili, bakalım bu haftada yarışmanın 1. olabilecekler mi? Lezzet Düşkünleri 16. bölüm saat 16:15’de TV8’de.

Lezzet Düşkünleri 16. Bölüm Fragmanı

Lezzet Düşkünleri Gökhan Sarı Kimdir?

Lezzet Düşkünleri yarışmacısı Gökhan Sarı aslen Mersinlidir. 37 yaşında aşçı olan Gökhan Sarı uzun yıllardır bu işi yapıyor. Gökhan Sarı, baba mesleği aşçılık olduğu için yeteneğinin oradan geldiğini düşünüyor.

Lezzet Düşkünleri Burhan Selvi Kimdir?

Burhan Selvi, 23 yaşında ve aşçılık yapıyor. Gökhan şef ile birlikte programa farklılık katmaya geldiğini belirtti. Burhan Selvi ve Gökhan Sarı, birincilik bizim, diğer yarışmacılar ikincilik için yarışsın diyerek iddialı konuştular.

Lezzet Düşkünleri 11 Haziran Gökhan ve Burhan Kaç Puan Aldılar

Geçtiğimiz haftanın ödülü 10.000 TL’nin sahibi olan Gökhan şef ve yardımcı Burhan bu haftada iyi bir performans ortaya koydular. Yaptıkları yemekler genel olarak geçer not alan Gökhan ve Burhan ikilisi toplamda 24 puan aldılar.

İlginizi Çekebilir
Hakim-Bolum-5

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir