1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Bir Zamanlar Çukurova 68. Bölüm

Bir Zamanlar Çukurova 68. Bölüm
0

Perşembe akşamlarının sevilen ATV dizisi Bir Zamanlar Çukurova yeni bölüm ile devam ediyor. Bir Zamanlar Çukurova 68. Bölüm ile 15 Ekim Perşembe akşamı ATV ekranlarında olacak.

Perşembe günleri ekrana gelen Bir Zamanlar Çukurova dizisinin son bölümünde; Demir, Züleyha’nın vurulduğu silahın Yılmaz’ın silahı olduğunu öğrenince Fekeli konağına adeta baskına gitmiştir. Demir, Müjgan’ın Züleyha’yı vurma sebebini öğrenmek istedikçe, Müjgan ve Behice çıldırır! Yılmaz, Züleyha ile planları bozulmasın diye Müjgan’ı savunmaya çalışır ama Müjgan ona da izin vermez. Bir Zamanlar Çukurova 68. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Bir Zamanlar Çukurova 68. Bölüm Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 68. Bölüm 2. Fragmanı

Bir Zamanlar Çukurova 67. Bölümde Neler Oldu?

Demir, Züleyha’nın vurulduğu silahın Yılmaz’ın silahı olduğunu öğrenince Fekeli konağına adeta baskına gitmiştir. Demir, Müjgan’ın Züleyha’yı vurma sebebini öğrenmek istedikçe, Müjgan ve Behice çıldırır! Yılmaz, Züleyha ile planları bozulmasın diye Müjgan’ı savunmaya çalışır ama Müjgan ona da izin vermez. Duruma müdahale etmeye çalışan Fekeli birden o gece Behice’nin kolunda gördüğü kanı hatırlar! Behice, Demir gittikten sonra da Müjgan’ı savunarak herkesi suçlamaya devam eder. Fekeli, şüphelerini ona da söyler. Behice, mağduru oynamayı öğütlediği Müjgan’ı İstanbul’a götürmeye kalkar, herkese rest çekmeye hazırdır!

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap