Son Nefesime Kadar 1. Bölüm
0

Fox tv ekranlarından başrollerinde Nurgül Yeşilçay ve Emre Kınay’ın paylaştığı yeni Son Nefesime Kadar Çarşamba akşamları ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Son Nefesime Kadar 1. Bölüm ile 23 Şubat Çarşamba akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Pastel Film imzalı, FOX’un yeni dizisi “Son Nefesime Kadar” tanıtım videoları ile şimdiden merak uyandırmayı başardı. Geçen sene yine Fox ekranlarında Kefaret isimli diziyle aynı ekranda izlediğimiz Nurgül Yeşilçay, bu sefer polisiye bir dizi ile izleyicilerin karşısına çıkacak. Happy Valley dizisinden uyarlama bir dizi olarak ekranlara gelecek Son Nefesime Kadar dizisinin yapımcısı Pastel Film olurken dizinin yönetmeni ise Deniz Dikilitaş olacak. Son Nefesime Kadar dizi oyuncuları ise; Nurgül Yeşilçay, Emre Kınay ve Ertan Saban’ın başrollerini paylaştığı dizide; Begüm Birgören, Rojda Demirer gibi başarılı isimlerin yanı sıra genç yıldızlar İpek Filiz Yazıcı, Emre Bey ve Baran Bölükbaşı da rol alıyor.

SON NEFESİME KADAR DİZİSİ KONUSU

Özel hayatındaki sorunların dışında kasabada yıllardır hüküm süren uyuşturucu sorununu çözmeye çalışan Catherine, bu sırada kasabada bir kaybolma vakasının meydana gelmesi ile kendisini zorlu bir mücadelenin içinde bulur. Catherine, kırsal bir Yorkshire kasabasında yaşayan polis çavuşudur. Yıllar önce kaybettiği kızının acısını yaşayan Catherine, bir yandan oğlu ile ilgilenmeye çalışırken bir yandan da uyuşturucu tedavisi gören kardeşi ile ilgilenir.

Son Nefesime Kadar 1. Bölüm Fragmanı

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir