arama

Yılbaşı Akşamı Reyting Sonuçları, En Çok Hangi Program İzlendi

Yılbaşı akşamının reyting sonuçları açıklandı ve günü zirvede tamamlayan programlar belli oldu. Türkiye yeni yıla eğlence programlarıyla girdi. Yılbaşı ekranında O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programı birinci oldu. İşte 31 Aralık reyting sonuçları...
  • paylaş
  • paylaş
  • paylaş
  • admin admin
  • 1 Yıldız
    Loading...

Reyting sonuçları belli oldu. Yılbaşı gecesi Türkiye ne izledi? Sorusunun cevabı, önceki senelerde olduğu gibi yine O Ses Türkiye oldu. 31 Aralık 2019 reyting sonuçlarına göre O Ses Türkiye Yılbaşı Özel Programı dün akşama damga vuran yapım oldu. İşte açıklanan sonuçlara göre dünkü reytingler…

31 Aralık 2019 reyting sonuçlarına göre, her yıl olduğu gibi bu yıl da O Ses Türkiye Yılbaşı Özel programı Türkiye’yi ekranlara kilitledi.

Total, AB ve ABC olmak üzere üç kulvarda da ilk sıraya yerleşen O Ses Türkiye en çok konuşulan yapımların başında yer aldı.

Total’de 1.sırada “O Ses Türkiye Yılbaşı Özel”, 2.sırada “Fatih Portakal İle Fox Ana Haber”, 3.sırada “O Ses Türkiye Özel” yer aldı.

AB’de ise 1.sırada “O Ses Türkiye Yılbaşı Özel”, 2.sırada “O Ses Türkiye Özel”, 3.sırada “Fatih Portakal İle Fox Ana Haber” yer aldı.

ABC sıralamasında da değişen bir şey olmadı ve O Ses Türkiye Yılbaşı Özel- O Ses Türkiye Özel 1. ve 2. sırada yer aldı. O Ses’i Fatih Portakal ile Fox Ana Haber takip etti.

İşte Total’deki ilk 10 program

 

 

 

 

 

 

 

İşte AB’deki ilk 10 program