1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Adı Sevgi 7. Bölüm

Adı Sevgi 7. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen dizisi Adı Sevgi yeni bölümleri ile ATV ekranlarında sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Adı Sevgi 7. Bölüm ile 24 Nisan Pazar akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV ekranlarında yayınlanan Adı Sevgi dizisi yeni bölümleri ile merak konusu uyandırmaya ve Pazar akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. 17 Nisan Pazar akşamı ekranlara gelen Adı Sevgi dizisinin son bölümü reyting sıralamasında Total de 3,17 puan alarak 9. oldu. Adı Sevgi dizisinin 6. bölümünde; Zeynep yarışmayı kazanmak üzereyken, Volkan’ın gelişi salonda büyük bir paniğe neden olur. Emir son anda yetişip Volkan’ı dizginlese de; Volkan’ın Zeynep’ten alacağı ertelenmiş intikam acı olacaktır.

Adı Sevgi 7. Bölüm Fragmanı

Adı Sevgi 6. Bölüm Özeti

Zeynep’in yarışmaya katıldığını Macide’ye Özlem’in söylediğini fark eden Levent, bu hatayı affetmez. Levent’in nişanı atması, Özlem’i Elif’e dair büyük bir kıskançlık krizine sokar. Üçlü arasında yaşanan skandala dönüşen olay, Macide’nin ekmeğine yağ sürer. Macide herkese Elif’in Özlem’in nişanlısını elinden aldığı haberini yayarken, Elif için Sarpça’daki hayat kabusa döner. Namusuna uzanan iftirayla zor durumda kalan Elif’e en büyük destek Emir’den gelir.

Yaptıkları anlaşmaya rağmen Volkan’ın Emir’in yanındaki tavırları ise Emir’in sabrını taşırır. Öte yandan Doğukan, Esma’ya gerçek hislerini açıklamak üzere bir buluşma ayarlar. Esma buluşma yerine gittiğinde karşısında hiç beklemediği birini bulur.

İlginizi Çekebilir
Baba-Bolum-14

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir