1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kara Tahta 8. Bölüm

Kara Tahta 8. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Kara Tahta yeni bölümleri ile TRT1 ekranlarında izleyenler ile buluşmaya devam ediyor. Kara Tahta 8. Bölüm ile 1 Haziran Çarşamba akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Kara Tahta yeni bölümleri ile Çarşamba akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. 25 Mayıs Çarşamba akşamı ekranlara gelen Kara Tahta son bölümü reyting sıralamasında Total de 2,15 izlenme oranı ile 14. oldu. Kara Tahta dizisinin 7. bölümünde;Irmak gözünü açtığında sadece Atlas’ın yanında olduğunu görür. Cafer ise Bekir’i yaralı halde görünce sevinir ancak bu mutluluğu uzun sürmez.

Kara Tahta 8. Bölüm Fragmanı

Kara Tahta 7. Bölüm Özeti

Bekir, bundan sonra yakın çevresinden daha sık zarar göreceğe benzer. Irmak’ın hastaneden çıkar çıkmaz fırına dönmesi Bekir ve Münevver’i çileden çıkarır. Artık iki ayrı düşman safında yer alan Bekir ve Münevver’e rağmen Irmak ve Atlas arasındaki aşk büyüyerek devam eder. Gözünü hırs bürüyen Bekir, yanlış hamleler yapmaya başlar. En yakını olan kişinin Atlas’ın tarafına geçmesi sadece bir yanlışının sonucudur. Bekir gözünün önünde yaşanan Irmak ve Atlas aşkına daha fazla dayanamaz. İçindeki büyük hırs ve yenilgi gözünü kırpmadan Atlas’ı gölün ortasında ölüme iten Bekir’e dönüşmesine sebep olur.

İlginizi Çekebilir
Teskilat-Bolum-7

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir