Sefirin Kızı 28. Bölüm
0

Sevilen dizi Sefirin Kızı yeni bölümü ile devam ediyor. Sefirin Kızı 28. bölüm ile 16 Kasım Pazartesi akşamı Star tv ekranlarında yayınlanacak.

Star TV’nin sevilen dizisi Sefirin Kızı 9 Kasım akşamı 27. bölümüyle ekrana geldi. Sefirin Kızı son bölümde, Sancar Efe’nin uçurumdan düşüp hayatta kalması Nare’yi ve Sancar Efe’nin ailesini sevince boğar. Nare’nin Gediz’in ihanetiyle sarıldı.

Sefirin Kızı 28. Bölüm Fragmanı

Sefirin Kızı 28. Bölüm 2. Fragmanı

Sefirin Kızı 27. Bölümde Neler Oldu?

Önce ölümün sonra tutsaklığın imtihanından geçen Nare ve Sancar, Gediz’in ihanetiyle sarsılırlar ama bu ihanetin acısını yaşayamadan yeni bir imtihanla karşılaşırlar. Sancar’ın omurgasındaki kırık, onu bir daha yürüyememe ihtimaliyle yüz yüze bırakır. Sevdalıları, birbirlerine çok sıkı tutunmalarını gerektiren yeni bir savaş beklemektedir.

İki sevdalı bu yolu da elele yürüyebilecek midir? Yarıcının oğlu Alacakuş’un önünde diz çökmeden önce ayağa kalkmayı başarabilecek midir?

Gediz, inandığı yolda herkesi ezip geçerek ilerlemektedir. Bir yandan yok etmeye çalıştığı eski sadıcını bir yandan ameliyat kapılarında bekleyerek.

Akın’ın kardeşi Sahra, çok başka bir nedenle geldiği bu şehirde, abisinin ölmüş olabileceği gerçeğiyle karşı karşıya kalır ve çok sarsılır. Ama daha biraz önce abisi ona konum atmıştır! Abisi gerçekten öldüyse ona bu mesajları atan kimdir?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir