1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kağıt Ev 3. Bölüm

Kağıt Ev 3. Bölüm
0

Star TV ekranlarının sevilen yeni dizisi Kağıt Ev yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlarınıza gelmeye devam ediyor. Kağıt Ev 3. Bölüm ile 3 Mayıs Pazartesi akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kağıt Ev dizisinin 2. bölümü Star TV ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Erdal Beşikçioğlu, Nur Fettahoğlu ve Tuvana Türkay’ın yer aldığı Kağıt Ev dizisinin merakla beklenen yeni bölüm fragmanı da yayınlandı. Kağıt Ev dizisinin 2. bölümünde; kızlarının korkunç cinayetiyle büyük bir kabusun içine düşen Cihan ve Aylin Fırtına, evlatlarının suçunu örtbas etmeye çalışırken çok daha büyük çıkmaza düşerler. Her yalan yeni yalanları, her hata yeni hataları doğurur. Kağıt Ev 3. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Kağıt Ev 2. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Kağıt Ev 3. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Cv36X6qNDsk”]

Kağıt Ev 2. Bölüm Özeti

Kocasının emektar yardımcılarının kızı İnci’yle ilişkisi olduğunu düşünen Aylin ve ailesini, bu uçurumdan kurtarmaya çalışan Cihan arasında evliliklerinin en büyük gerilimi yaşanır. Onların kale gibi gördükleri yuvaları, güvensizlikle çatırdamaya başlamıştır. Cihan’ın gerçek kaçamağı Azra İnce ile ilişkisi ise ayağına dolanır ve onu iyice zor durumda bırakır.

İnci’nin annesi, kocasıyla kavga edip evi terk eder ve Fırtına ailesinin yanında yaşamaya başlar. Bu durum Aylin ve Cihan için çok daha büyük tehlike oluşturmaktadır. Hele de pervasızlığıyla sağı solu belli olmayan Cemre’nin ürkütücü tavrıyla.

Büyük bir tedirginlikle kızını korumaya çalışan Aylin’in geçmişinden gelen sırrı, cinayetin sebebi üzerine soru işaretine neden olur.

Evdeki fırtınadan habersiz, sevgilisi için endişelenen Mert ise İnci’yle sevgili olduklarını annesine söyler. Aylin’in tepkisi çok büyük olur. Yoksa Cihan, oğlunun sevgilisiyle mi aşk yaşıyordur?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir