1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Zümrüdüanka 26. Bölüm

Zümrüdüanka 26. Bölüm
0

Fox ekranlarının sevilen dizisi Zümrüdüanka final bölümü ile son kez Çarşamba akşamı FOX Tv ekranında yayınlanacak. Zümrüdüanka 26. Bölüm ile 6 Ocak Çarşamba akşamı final bölümü ile Fox tv ekranlarında yayınlanacak.

Zümrüanka dizisinin 25. son bölümü dün akşam yayınlandı. Zümrüdüanka son bölümde; Azimet’in akıl almaz planı işe yarar ve Deniz, Zümrüt’ün isteğiyle tekrar konağa döner. Serhat başta buna bir anlam veremese de nedenini öğrendiğinde, büyük tepki gösterir. Ancak Zümrüt kararını vermiştir. Zümrüdüanka 26. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı? Zümrüdüanka 25. son bölüm özeti. Zümrüdüanka 26. Bölüm ile final yaparak ekranlara veda edecek.

Zümrüdüanka 26. Bölüm Final Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=jFD35G4Ck5Y”]

Zümrüdüanka 26. Bölüm Final 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=WpO4lQM8C2k”]

Zümrüdüanka 25. Bölüm Özeti

Babasının ihanetiyle bir kere daha sarsılan Suhandan; kimsenin beklemediği bir adım atarak başta Abbas olmak üzere herkesi şok eder. Ama asıl şoku kendi yaşayacaktır. Bildiği tek şey ise aslında hiçbir şey bilmediğidir. Aynı bilgiye ulaşan Behram’ın ise hissettiği tek şey hayal kırıklığı ve öfke olur.

Zümrüt’ün teklifini düşünmek isteyen Deniz, Azimet’in kendisini de kandırdığını öğrenir. Evden ayrılmak ister. Üstüne oynanan oyundan şans eseri haberdar olan Zümrüt ise çok öfkelidir. Konağa geldiğinde, üç kadın arasında büyük bir hesaplaşma yaşanır.

İlginizi Çekebilir

Yorum Yap