1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Elbet Bir Gün 6. Bölüm

Elbet Bir Gün 6. Bölüm
0

Pazar akşamları Fox tv ekranlarında yayınlanan Elbet Bir Gün dizisi final bölümü ile son kez ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Elbet Bir Gün 6. Bölüm final bölümü ile 12 Aralık Pazar akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Final bölümü ile son kez ekranlara gelmeye hazırlanan Elbet Bir Gün dizisi 12 Aralık Pazar akşamı izleyicileri ile buluşacak. Sinem Ünsal, Şebnem Bozoklu ve Burak Yamantürk’ü buluşturan Elbet Bir Gün dizisi Fox’de yayın hayatına başlamıştı. Dizinin çekimleri Kapadokya’da yapılıyor. Kapadokya’nın bir kasabasında, metruk bir gecekondunun bodrumunda aynı aileye ait beş ceset bulunur. Bundan on beş yıl önce öldürülen ailenin geride kalan iki ferdi Feride (Sinem Ünsal) ve Nesime (Şebnem Bozoklu) ise kayıptırlar. Gazeteci Murat Güven’in (Kenan Acar) olayı “Kayıp Hayatlar” adlı programında ele almasıyla, Nesime’nin eski kocası zalim Cemil Bey (Ömer Genç) on beş yıldan bu yana kayıp olan kız kardeşlerin peşine düşer.

Elbet Bir Gün 6. Bölüm Final Fragmanı

Elbet Bir Gün 4. Bölüm Özeti

Babasını arayan Ahmet için işler hiç de umduğu gibi ilerlemez. Başı beladadır. Gizem ve Nesime, Ahmet’i bulmak için büyük uğraşlar verirler. Fakat Ahmet’i içinde bulunduğu zor durumdan Murat Güven kurtarmıştır ve bu fırsatı değerlendirmekten geri durmaz. Ahmet’i annesi ve teyzesinin yerini söylemesi için ikna etmeye çalışır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir