1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Teşkilat 45. Bölüm

Teşkilat 45. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Teşkilat yeni bölümleri ile Pazar akşamları sevenleri ile buluşmaya devam ediyor. Teşkilat 45. Bölüm ile 1 Mayıs Pazar akşamı yerine 8 Mayıs Pazar akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Pazar akşamları ekranlara gelen Teşkilat dizisi yine heyecan dolu sahnelere tanıklık ettirtti. 24 Nisan Pazar akşamı ekranlara gelen Teşkilat son bölümü Total de 5,32 puan alarak reyting sıralamasında 3. oldu. Teşkilat dizisinin 44. bölümünde; Ceren’in ölümü başta Halit olmak üzere tüm ekibin dengesini değiştirir. Ceren’in, Halit Başkan’ın yıllar önce öldüğünü sandığı kızı olmasının ortaya çıkmasıyla Halit’in geçmişinde bir sayfa kapanır.

Teşkilat 45. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Teşkilat 45. Bölüm Fragmanı

Teşkilat 44. Bölüm Özeti

Ceren’in ölümü başta Halit olmak üzere tüm ekibin dengesini değiştirir. Ceren’in, Halit Başkan’ın yıllar önce öldüğünü sandığı kızı olmasının ortaya çıkmasıyla Halit’in geçmişinde bir sayfa kapanır. Ancak Yıldırım’ı almak için ortaya yeni bir sebep daha çıkmıştır. Yıldırım’ın peşine düşen Halit’in bu yolda en büyük destekçisi Serdar olacaktır. Serdar’ın da Yıldırım’dan babasıyla ilgili öğreneceği şeyler vardır. Yıldırım’a ulaşmaya çalıştıklarında önlerine sürpriz bir isim çıkar.

Diğer yanda savunma sistemlerine karşı planlanan saldırı tehdidinin hala devam ettiği ortaya çıkar. Bu tehlikenin önüne geçmek için ‘Doktor’ kod adlı teröriste ulaşılması gerekmektedir. Doktor ve Yıldırım’ın hedefinde ise İstiklal Projesi’nin kahramanları vardır. Ekip dört bir koldan bu saldırıyı bertaraf etmeye çalışırken yeni bir tehlike onları beklemektedir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir