1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Doğduğun Ev Kaderindir 31. Bölüm

Doğduğun Ev Kaderindir 31. Bölüm
0

TV8 ekranlarının sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Doğduğun Ev Kaderindir 31. Bölüm ile 10 Şubat Çarşamba akşamı TV8 ekranlarından izleyebilirsiniz.

TV8’in sevilen dizisi Doğduğun Ev Kaderindir dizisi, dün akşam 30. yeni bölümüyle izleyici karşısına çıktı. İlgiyle takip edilen diziye bu akşam; Barış’ın şüpheleri; Mehdi davasını alan Zeynep’i içinden çıkılması zor bir durumda bıraktı ve oldukça heyecanlı anlar yaşandı. Mehdi ve koğuş arkadaşı Cengiz arasında ise güç dengelerine dayanan bir dostluk gelişmiştir. Barış’ın şüpheleri; Mehdi davasını alan Zeynep’i içinden çıkılması zor bir durumda bırakmıştır.

Doğduğun Ev Kaderindir 30. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Doğduğun Ev Kaderindir 31. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=19c12MrYUsU”]

Doğduğun Ev Kaderindir 31. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=RompLj79flA”]

Doğduğun Ev Kaderindir 30. Bölüm Özeti

Barış’ın şüpheleri; Mehdi davasını alan Zeynep’i içinden çıkılması zor bir durumda bırakmıştır. Mehdi ise Zeynep’ten aldığı haberlerle cezaevinden çıkacağına kesin gözüyle bakmakta, içinde ailesine kavuşmaya ve Zeynep’e kendini affettirmeye dair yeni umutlar yeşertmektedir. Mehdi ve koğuş arkadaşı Cengiz arasında ise güç dengelerine dayanan bir dostluk gelişmektedir.

Barış ve Zeynep birbirine gitgide yaklaşmaktadır. Bu ilişkiye karşı olan Barış’ın ablası Özlem biz dizi tedbir planı uygulamaya başlar. Ali Rıza ve Sultan bir küs bir barışık ama birbirlerini kaybetmeyi göze alamadıkları bir durum içerisindedir. Tanıklara dair olumsuz gelişmelerle; zaman, cezaevindeki Mehdi’nin aleyhine işlemeye başlar.

Zeynep hızlıca bir plan yapar ve büyük riskler alır. Her türlü baskı ve söylentiden uzak kalmak için Barış’la aralarındaki bağı şimdilik gizli tutma kararı alan Zeynep’e Barış’ın büyük bir sürprizi vardır: bir önceki sefer ertelenen 10 günlük Sofya seyahati. Zeynep ve hane halkı, evlerine yapılan sürpriz ziyaretle şaşkına döner: Barışlar ailece ellerinde çiçek ve çikolatalarıyla çıkagelmiştir.

İlginizi Çekebilir
Alev-Alev-Bolum-8

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir