Ada Masalı 1. Bölüm
0

Başrollerinde Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un yer aldığı, Ay Yapım’ın Ali Bilgin yönetmenliğindeki yeni dizisi Ada Masalı Star TV ekranlarında başlıyor. Ada Masalı 1. Bölüm ile 15 Haziran Salı akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Yaz dizisi olarak karşımıza çıkan ve başrollerinde Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un yer aldığı Ada Masalı evlerinizi ısıtmaya gidiyor. Son olarak ”Arıza” dizisinde oldukça başarılı bir performas sergileyen Ayça Ayşin Turan, ve ”Zümrüdüanka” dizisinin yakışıklı oyuncusu Alp Navruz, Ada Masalı dizisinde bir araya geldi. Senaryosunu Yeşim Çıtak ve Yelda Eroğlu’nun kaleme aldığı, Ay Yapım imzalı yeni dizi Ada Masalı, gerek doğası gerek tarihi ile ilgi toplayan gözde şehrimiz İzmir’in Sığacık ilçesinde çekiliyor.

Gençlerin ilgisine çekmek için gün sayan Ada Masalı dizisi, 15 Haziran Salı akşamı saat 20.00’de ilk bölümüyle Star TV ekranlarında ekranlarında olacak.

Ada Masalı dizi konusu ise, yazlık bir adada çekilen Ada Masalı, tam bir yaz dizisi olacak. Dizide, Alp Navruz Deniz karakterine hayat verirken partneri Ayça Ayşin Turan ise Derya karakterini canlandıracak. İzmir’de minik bir kasabada yaşayan bir kızın aşk öyküsü ele alınıyor. Babaannesi tarafından büyütülen bir kızın büyüyüp aşkı bulma hikayesi, izleyiciler tarafından büyük ilgi görecek.

Ada Masalı dizisi oyuncuları ise, Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un başrolleri paylaştığı dizinin güçlü oyuncu kadrosunda; İpek Tenolcay, Nihan Büyükağaç, Bülent Çolak, Cem Anıl Kenar, Beril Pozam, Özge Demirtel, Rami Narin, Eylül Ersöz ve Bedia Ener gibi usta ve genç isimler yer alıyor.

Ada Masalı 1. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Ada Masalı 1. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=tetD0lW9f2w”]

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir