Masumlar Apartmanı 11. Bölüm
0

Ekranların sevilen dizisi Masumlar Apartmanı Salı akşamları yeni bölümü ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Masumlar Apartmanı 11. Bölüm ile 24 Kasım Salı akşamı Trt1 ekranlarında yayınlanacak.

17 Kasım salı akşamı Masumlar Apartmanı son bölümü ile ekranlara geldi. Ekrana gelen son bölümde Han’ın gizli odayı İnci’ye gösterdiği anlara tanık olan Safiye çılgına döndü. Esat, Gülben’in kendisine beslediği duygular karşısında ne yapacağını şaşırdı ve olan biteni yakın arkadaşı Han’a anlattı. Han durum karşısında kardeşi Gülben’e durumu izah etmeye çalışsada pek başarılı olamadı. Neriman ve Ege arasında arkadaşlık her geçen gün daha iyiye giderken dizinin ekrana gelen son bölüm final sahnesinde sürpiz bir gelişme yaşandı.

Masumlar Apartmanı 10. bölümü izlemek için tıklayınız.

Masumlar Apartmanı 11. Bölüm İzle

Masumlar Apartmanı 11. Bölüm Fragmanı

Masumlar Apartmanı 10. Bölümde Neler Oldu?

Masumlar Apartmanı dizisinin son bölümünde; Han büyük bir risk alarak İnci’ye çöp daireyi gösterir. İnci’nin güvenini kazanmak için yaptığı bu hareket Safiye ve Gülben’i derinden etkiler. Gülben sonunda Safiye’ye isyan bayrağını çeker. Safiye, Han ve Gülben tarafından sevmeyi bilmemekle suçlanır ancak gerçek bambaşkadır. Yıllardır sır gibi sakladığı gönül yarası yalnız kaldığı an Safiye’yi vurmaktadır. Yine böyle bir gecede beklenmedik biri yardımına yetişir. Ege ve Neriman’ın arkadaşlığı her geçen gün ilerlemektedir. Neriman Ege’ye dersleri, Ege de Neriman’a hayattan zevk almayı öğretmeye başlar. Esat’ın Gülben’i kırmamak için yaptığı hamle, Gülben tarafından yanlış yorumlanır ve ona herkesi şoke edecek bir adım attırır. Geçmişten çıkıp gelen biri Safiye’yi alt üst edecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir