1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

Supernatural Spin off Dizisi The Winchesters Tanıtıldı

Supernatural Spin off Dizisi The Winchesters Tanıtıldı
1

Yaklaşık 15 sezon boyunca The CW ekranlarında Dünya’ya açılan büyük bir izleyici kitlesine sahip olan Supernatural dizisinin yeni versiyonu The Winchesters fragmanı yayınlandı. Yaklaşık 1 yıl önce haberi ortaya çıkan dizinin fragmanı yayınlanınca Supernatural hayranları oldukça mutlu oldu.

Dean ve Sam Winchester kardeşler yaklaşık 15 sezon boyunca Supernatural dizisinin ana karakterleri birbirinden kopamayan kardeşleri olarak karşımıza çıktı. Zaman zaman bu ikilinin ebeveynlerinide gördüğümüz dizisibu sefer onların tanışma hikayelerini izleyeceğiz. Tabi ki bu ebeveynlerimiz John ve Mary de doğa üstü olaylarla mücadelerini seyircilere aktaracak.

The Winchesters Fragmanı

Sam Winchester’ı canlandıran Jared Padalecki böyle bir diziden haberinin olmadığını belirtti ve “keşke twitter’dan öğrenmeseydim diye bir açıklaması oldu. Jared Padalecki, Jensen Ackles’in tweetini alıntılayıp “senin adına çok sevindim izlemek için sabırsızlanıyorum ama keşke bunu twitter dışında bir yerden öğrenseydim. Sam Winchester’ın olaya dahil edilmemesinden dolayı hayal kırıklığına uğradım” yazdı. daha sonra bir hayranının bu kötü bir şaka olmalı yazmasının ardından onu da alıntılayıp “hayır değil, ilk kez duydum ve hayal kırıklığın uğradım” yazdı.

Daha sonra şu anda silinmiş olan üçüncü bir tweet ile de supernatural’in yapımcılarınan olan ve spin-off’u yazacak olan Robbie Thompson’a da “sen de mi brutus? bu yaptığın çok kötü bir şey. bravo seni korkak” yazmış. tabii bu tweet daha sonra silindi fakat önceki iki tweet duruyor.

Normal hayatta da çok yakın oldukları bilinen Jared Padalecki ve Jensen Ackles’in arasındaki gerginlik neyseki çok uzun sürmedi ve hafta içi Misha Collins ile 3’lü bir araya geldi.

Tanıtımı yayınlanan The Winchesters dizisinin ne zaman ekranlarda olacağına dair ise bir tarih verilmedi. Dizinin son bahar aylarında The CW ekranlarında yayınlanması bekleniyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Sam ve Dean dizide rol alacak mı acaba?

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir