1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Ada Masalı 22. Bölüm

Ada Masalı 22. Bölüm
0

Çarşamba akşamlarının sevilen dizisi Ada Masalı yeni bölümleri ile Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Ada Masalı 22. Bölüm ile 17 Kasım Çarşamba akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Star TV ekranlarında yaz aylarında başlayan ve günümüzde devam etme başarısı gösteren Ada Masalı dizisi 10 Kasım Çarşamba akşamı 21. ve son bölümü ile ekranlara geldi. Ada Masalı 21. bölümde Haziran’a evlenme teklifi etmeyi kafasına koyan Poyraz’ın aklında unutulmaz bir evlilik teklifi planı vardır. Ada, Poyraz’ın teklifine ne cevap verecek?

Ada Masalı 22. Bölüm Ön İzleme

Ada Masalı 22. Bölüm Fragmanı

Ada Masalı 21. Bölüm Özeti

Aliye’nin rızasını aldıktan sonra Haziran’a evlenme teklifi etmeyi kafasına koyan Poyraz’ın aklında unutulmaz bir evlilik teklifi planı vardır. İdil, Batu’nun adayı terk etmesiyle beraber perişan olurken Latif ise İdil’in Batu’nun peşinden gitmesinden ve hayatını mahvetmesinden korkar.

Alper ve Melisa’nın düğün hazırlıkları sürerken ikilinin hayatlarına dair aldıkları bu büyük karar, ailelerinin onlar için yaptıkları planlarla sınanacaktır. Alper ve Melisa’nın düğünü Kırlangıç Adası’nda birçok sürprize gebe olurken Zeynep’in İdil’e verdiği sır, Zeynep’i zor günlerin beklediğinin habercisi olur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir