1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kırmızı Oda 15. Bölüm

Kırmızı Oda 15. Bölüm
0

Her Cuma akşamı TV8 ekranlarından yayınlanan Kırmızı Oda dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. Kırmızı Oda 15. Bölüm 11 Aralık Cuma akşamı saat 20:00’de TV8 ekranlarından yayınlanacak.

Kırmızı Oda 14. son bölüm ile dün akşam TV8 ekranlarında yayınlandı. Kırmızı Oda’nın son bölümüne Selvi’nin kapının önüne kadar çıkabilmesi damga vurdu. Gerçek hikayelerden uyarlanan Kırmızı Oda 14. bölüm sevenleri tarafından cuma akşamı izlendi. Yayımlanan son bölümü sonrası 15. yeni bölüm fragmanı da en çok araştırılanlar arasında yer aldı. Peki, Kırmızı Oda 14. bölümde neler yaşandı, yeni bölüm fragmanı yayımlandı mı?

Kırmızı Oda 15. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=71sLtV5TA3s”]

Kırmızı Oda 14. bölümü izlemek için tıklayınız.

Kırmızı Oda 15. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=x75KYDRktlc”]

Kırmızı Oda 14. Bölüm Özeti

Doktor Hanım, Rıza’nın (Serhat Nalbantoğlu) şiddetine karşı durabilen büyük oğlu Yiğit’i kaybettiği günü anlatan Selvi’nin (Sema Keçik) acısına ortak olur.

Berna (Sevinç Erbulak),eşiyle boşandıktan sonra kızı Esra’da (Elif Ceren Balıkçı) ortaya çıkan yeme bozuklukları nedeniyle Doktor Deniz’in kapısını çalarken; Aynur, oğlu Bayram’ı sevdiği kızdan vazgeçirmek için Doktor Hanım’la görüştürür. Boncuk’un (Burcu Biricik) halüsinasyonları esnasında ermişlerle konuştuğunu iddia ederek gerçekle giderek bağını koparması sonucu eşi Sadık (Onur Bilge) çareyi Doktor Hanım’da arar.

İlginizi Çekebilir
Yargi-Bolum-32

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir