Masumlar Apartmanı 37. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Masumlar Apartmanı yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara geliyor. Masumlar Apartmanı 37. Bölüm ile 8 Haziran Salı akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz. Masumlar Apartmanı 37. Bölüm ile sezon finali yapacak.

Masumlar Apartmanı her Salı akşamı TRT 1 ekranlarında diziseverlerle buluşuyor. Başrollerinde Birkan Sokullu, Farah Zeynep Abdullah, Ezgi Mola, Merve Dizdar ve Metin Coşkun’un yer aldığı dizinin yeni bölümleri sıkı bir şekilde takip ediliyor. Son bölümde; İnci, Han’ın Naci’ye yaptıklarını öğreniyor ve Han’a tokat atıyor. Gülben, Esat’ın annesi ile tanışır ve sınırlarını zorlayarak annesinin yemek davetini kabul eder. Ancak bu yemeğin sonuçları Gülben için ağır olur. Masumlar Apartmanı 37. Bölüm fragmanı yayınlandı mı? İşte Masumlar Apartmanı 36. son bölüm özeti.

Masumlar Apartmanı 37. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=2G8bGkEQyxk”]

Masumlar Apartmanı 37. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=1tccU68DglE”]

Masumlar Apartmanı 37. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=DBUZ7nmSo_8″]

Masumlar Apartmanı 36. Bölüm Özeti

Gülru ve Tomris’in ani gelişi, Naci ve Safiye arasında büyük bir gerilime sebep olur. Safiye, Naci’yi tedaviye ikna etmek için, aralarının bozulmasını bile göze alarak elindeki en güçlü kozu kullanmıştır. Naci, Safiye’ye kararını açıklamak için çok özel bir yer seçer.

Hiç beklemediği bir anda Esat’ın annesi Şennur’la tanışan Gülben, bu tanışmayı kazasız belasız atlatsa de asıl sınavı Şennur’un yemek davetinde verecektir.

İnci ise Han’a bir sürpriz planlar. Ancak bu planı gerçekleştirebilmek için Safiye’nin olmazsa olmaz kurallarından birini aşması gerekecektir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir