1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Ada Masalı 2. Bölüm

Ada Masalı 2. Bölüm
0

Star TV ekranlarının yeni dizisi Ada Masalı yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara geliyor. Ada Masalı 2. Bölüm ile 22 Haziran Salı akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Başrollerini Ayça Ayşin Turan ve Alp Navruz’un paylaştığı Ada Masalı ilk bölümü ile büyük çıkış yakalarken, 2. yeni bölümü heyecanla bekleniyor. Ekranların yeni dizisi Ada Masalı ilk bölümü ile salı akşamına damga vurdu. Hemen ardından yayına giren Ada Masalı 2. yeni bölüm fragmanı ise şimdiden büyük ilgi gördü. Güçlü oyuncu kadrosu ve hikayesi ile dikkat çeken Ada Masalı 2. yeni bölüm fragmanı ve detayları haberimizde.

Ada Masalı 2. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=K1-pVQ3oThc”]

Ada Masalı 2. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Dg0f6Lf236I”]

Ada Masalı 1. Bölüm Özeti

Haziran, ne zamandır hayalini kurduğu Tokyo’daki pozisyon için patronu Doygun’la görüşmeye gider. Ancak hayalindeki terfiyi almak için patronuna bir konuda yardım etmesi gerekecektir: Kırlangıç Adası’na gidip arsasını satmamak için direnen, Ada’nın da gelişiminin önünü tıkayan huysuz adamın bir açığını bulmalıdır. Haziran, bahsedilen araziye gittiğinde Poyraz’la tanışır. Poyraz onu turist kafilesiyle beraber fabrikadan atmaya çalışır. Daha ilk andan birbirlerine gıcık olurlar.

Bu sırada Haziran patronun ihtiyacı olan bilgiye ulaşır. Çok sevdiği İstanbul’a dönmek için sabırsızlanırken yıllardır görmediği teyzesiyle karşılaşır. Vapuru da kaçırınca mecburen Ada’da kalırlar. Ne olduğunu anlayamadan kendisini Poyraz’la dans yarışmasında dans ederken bulan Haziran çok geçmeden patronu tarafından yanlış yönlendirildiğini öğrenir. Dahası istemeden zarar verdiği kişinin Poyraz olduğunu anlar. Neden olduğu zararı düzeltmeyi kafasına koyan Haziran, Poyraz’a bir teklifle gider.

İlginizi Çekebilir
baraj-bolum-33

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir