Kalp Yarası 11. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen dizisi Kalp Yarası yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlara geliyor. Kalp Yarası 11. Bölüm ile 13 Eylül Pazartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ATV’nin sevilen dizisi Kalp Yarası 10. bölümüyle ekrana geldi. Kalp Yarası’nın son bölümünde; Ayşe ve Ferit birbirine ilanı aşk etti. aşrollerinde Gökhan Alkan, Yağmur Tanrısevsin ve Merve Çağıran’ın yer aldığı Kalp Ağrısı 11. bölüm fragmanına Ferit’in, “yüreğim yanıyor” sözleri damga vuruyor.

Kalp Yarası 11. Bölüm Fragmanı

Kalp Yarası 11. Bölüm 2. Fragmanı

Kalp Yarası 10. Bölüm Özeti

Ferit ve Ayşe’nin oyunla başlayan evliliği adım adım gerçeğe dönmeye başlamışken, onları öpüşürken görüp deliye dönen Hande’nin durmaya hiç niyeti yoktur. Ferit’in aklını karıştırmayı başaran Hande, her şeyi göze alarak bu büyük aşkı bitirmek için harekete geçer. Hande’nin bu tavrı Ayşe ve Ferit’in ilişkisine bambaşka bir boyut kazandırır.

Öte yandan Adnan, Ferit’in hayatına kast edildiğinin farkındadır ve bu işin arkasında kimin olduğunu ortaya çıkarmaya kararlıdır. Adnan ve Bahtiyar’ın araştırmaları onları hiç beklemedikleri bir kişiye götürür. Yaman, Hande’ye engel olabilmek için Betül’le evliliğini tehlikeye atarken, Ferit ve Ayşe, kendilerini Hande’nin hain planının tam ortasında bulurlar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir