1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Menajerimi Ara 31. Bölüm

Menajerimi Ara 31. Bölüm
0

Pazar akşamlarının sevilen Star TV dizisi Menajerimi Ara yeni bölümleri ile ekranlarınıza geliyor. Menajerimi Ara 31. Bölüm ile 28 Mart Pazar akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Menajerimi Ara 30 son bölüm yayınlandı. Menajerimi Ara dizisinin oyuncu kadrosunda Barış Falay, Canan Ergüder, Fatih Artman, Ahsen Eroğlu, Deniz Can Aktaş ve Ayşenil Şamlıoğlu yer alıyor. Yeni bölümden yayınlanan önizlemede Dicle ve Barış yakınlaşıyor. Menajerimi Ara dizisi 30. son bölümü ile Star TV ekranlarında yayınlandı. Son bölümde; Sırların ortaya dökülmesinden sonra ajans kendi içinde bir dağılma yaşarken, Serkan’ın menajerlere ders vermek için yaptığı hamle dengelerin tamamen değişmesine sebep olur. Menajerimi Ara 31. yeni bölümden önizleme yayınlandı. Menajerimi Ara 28. son bölüm özeti.

Menajerimi Ara 31. Bölüm Ön İzleme

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=tNWcKRWK_cY”]

Menajerimi Ara 30. Bölüm Özeti

Serkan’ın EGO’ya ortak yaptığı Ceyda, ajansa bomba gibi düşer. Dicle Barış’a ulaşmaya çalışır ancak Barış hala depresyondadır. Yazar Cahide olayı, Kıraç ve Dicle’yi karşı karşıya getirir. Beren’in yaptıkları ortaya çıkınca Kıraç’ın tavrı Dicle’yi çok şaşırtırken Beren, yüzleşmek için Dicle’ye gider.

Çınar, oyuncusu Defne Kayalar’ın yaptığı hamle ile zor durumda kalır. Barış eski evinde bulduğu geçmişe ait bir parçayla silkelenirken Dicle gelir. Dicle ve Barış hiç planlamadıkları sürpriz bir gece geçirir. Her şeyin üst üste gelmesini kaldıramayan Kıraç’a ise ne olduğu merak konusu olur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir