İlginizi Çekebilir
baraj-bolum-19
  1. Ana Sayfa
  2. Yerli Dizi

Ramo 24. Bölüm

Ramo 24. Bölüm
+ - 0

Show tv ekranlarında Cuma akşamları ekrana gelen Ramo dizisi yeni bölümü ile ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Ramo 24. bölümü 11 Aralık Cuma akşamı Show tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Ramo 23. son bölümü ile 4 Aralık Cuma akşamı ekranlara geldi. Sevilen dizinin son bölümüde Ramo ve Serdengeçtiler’den büyük baskın oldukça heyecanlı anlara sahne oldu. Ramo dizisi 23. son bölümü ile ekrana geldi ve heyecan dolu bir bölümü geride bıraktı. Peki şimdiden merakla beklenen Ramo 24. yeni bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Ramo 23. bölüm izlemek için tıklayınız.

Ramo 24. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=nt9E5-rIOOE”]

Ramo 24. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/embed/yBHGSWJEzuc”]

Ramo 24. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/embed/Bg8YYQkdkik”]

Ramo 23. Bölüm Özeti

Vasili’nin İstanbul’a gelmesi, Cihangir’in işlerinin daha da büyüyeceği anlamına geliyordur. Cihangir ise kontrolü tamamen ele geçirdiğini düşünürken Mazhar’ın masaya Cihangir’in istemediği adamları oturtması sinirlerin gerilmesine neden olur. Diğer yandan Ramo’yla ilişkisini düzelten Sibel, savaşın her geçen gün biraz daha büyüdüğünün farkındadır. Sibel’in tek isteği, bu savaşta Ramo’nun yanında yer almak ve ona yardım edebilmektir. Ramo ise sevdiklerini bu savaştan uzak tutmaya çalışıyordur ama her savaşta olduğu gibi bu savaşta da büyük kayıplar olacaktır.

Yorum Yap