1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Baht Oyunu 2. Bölüm

Baht Oyunu 2. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının yeni dizi Baht Oyunu yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlarınıza geliyor. Baht Oyunu 2. Bölüm ile 22 Haziran Salı akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Kanal D ekranlarının yeni yapımı Baht Oyunu dizisi ilk bölümü ile 15 Haziran günü yayımlandı. Ada ve Bora’nın beklenmedik aşkının hikayesi ekrana geliyor. İlk bölümünde ise; Ada, vatandaşlık almak için kendisiyle evlenen Rüzgar’a aşıktır ancak işin sonu düşündüğü gibi olmaz. Kanal D’nin yeni ve ilgi çeken dizisi Baht Oyunu, genç oyuncu kadrosuyla izleyicinin beğenisine sunuldu. 1. bölümü ile seyirciyi ekrana kitleyen dizinin 2. yeni bölüm fragmanı da yayımlandı. Aşık olduğu Rüzgar’ın kendisini sevmediği ve başka bir kadın ile olduğunu şahit olan Ada, yeni bir planla bambaşka bir aşka yelken açacak.

Baht Oyunu 2. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Baht Oyunu 2. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=VmcM7SkmVHs”]

Baht Oyunu 1. Bölüm Özeti

İlk aşkıyla kavuşamadığı takdirde ebedi mutluluğu elinden kaçıracağına inanmış Ada, üniversitede karşısına çıkan ve ülkesine gitmemek için Türkiye vatandaşlığına ihtiyaç duyan Rüzgar’a aşık olur ve ona evlenme teklifi eder. Rüzgar için bu evliliğin tek amacı vatandaşlık almak, Ada için de ilk aşkıyla evlenerek talihini yenmektir. Ada, üniversitedeyken ailesinden habersiz evlendiği ve üç yıldır evli olduğu Rüzgar’ın Türk vatandaşlığını almasını iple çekmektedir.

Rüzgar’ın vatandaş olması ile gerçekten karı koca olacaklarını hayal etmektedir. Rüzgar’ın vatandaşlığı alacağı bu en mutlu gününde, çalıştığı kafeye gelen popüler sosyal içerik platformu Bizdeböyle.net’in kurucusu ve başyazarı Bora’yla yaşadığı tartışma nedeniyle işten atılır. Ada, Rüzgar’ı görmek için çalıştığı şirkete gittiği sırada onu iş arkadaşı Tuğçe ile dudak dudağa görünce bütün dünyası başına yıkılır. Kara bahtının gelip onu bulduğunu düşünen Ada’yı büyük bir sürpriz beklemektedir! Kafede kavga ettiği Bora, Rüzgar’ın patronudur.

İlginizi Çekebilir
Hercai-bolum-53

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir