1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Sana Söz 4. Bölüm

Sana Söz 4. Bölüm
0

Star tv ekranlarında yayınlanan yeni dizi Sana Söz yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara geliyor. Sana Söz 4. Bölüm ile 23 Kasım Salı akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Başrollerini Erkan Petekkaya ve Nehir Erdoğan’ın paylaştığı Sana Söz dizisi son bölümü ile dün akşam ekranlara geldi. Sana Söz 3. Bölümde Rıza Demircioğlu ise Elif’e suç duyurusunda bulunarak yaptığı yanlışın farkına varır. Rıza’nın Erdem’in ortağı Vedat’la birlikte yeni plan merak konusu oldu. Sana Söz 4. Bölüm Fragmanı yayınlandı.

Sana Söz 4. Bölüm Fragmanı

Sana Söz 3. Bölüm Özeti

Ömer, babası Azmi’nin başına gelenler yüzünden sarsılır. Babasının durumu yüzünden Ömer kendi geçmişine bir yolculuk yapmak zorunda kalır. Elif’in programda işlediği vaka, ikilinin yolunu sürpriz bir şekilde birleştirir. Ömer istemesede ona yardımcı olan Elif, ekibiyle birlikte Azmi için elinden geleni yapar. Ömer’in bu geçmiş yolculuğunda yanında yer alan Elif, Ömer’i daha iyi tanıyacak; geçmişin sırlarıyla yüzleşen Ömer’in acılarına şahit olacaktır.

İkiz kardeşi Duru’nun değişen ruh halinden şüphelenen Umut, kiminle görüştüğünü öğrenmek için harekete geçer. Duru ise farkında olmadan Bora’ya daha da yaklaşacak, romantik planlar yapar. Ancak planları Duru’yu hiç ummadığı bir yere doğru sürükler. Erdem, Ayşe Erten davasının şahidi ile görüştüğünde öğrendiği gerçekler davanın bütün seyrini değiştirir. Rıza Demircioğlu ise Elif’e suç duyurusunda bulunarak yaptığı yanlışın farkına varır ve Erdem’in ortağı Vedat’la birlikte yeni planını uygulamaya koyar.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir