Annemizi Saklarken 1. Bölüm
0

Star TV ekranlarının yeni dizisi Annemizi Saklarken ilk bölümü ile izleyiciler ile buluşmaya hazırlanıyor. Annemizi Saklarken 1. Bölüm ile 8 Aralık Çarşamba akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Hande Doğandemir ve Kutsi’nin başrolde yer aldığı Annemizi Saklarken adlı yeni dizi seyircilerin karşısına çıkmaya hazırlanıyor. Dizinin yönetmenliğini Barış Yöş üstlenirken senaryosunu da Sırma Yanık kaleme alıyor. enüz çocuk sayılacak yaşta ilk bebeğini kucağına alıp, arkasından iki tane daha doğurmuş olan; şimdilerde ise Nişantaşı’nda tanınmış bir moda atölyesinde özel müşteri asistanı olarak çalışan Handan, Zerrin ve Dündar Demir’in evlilik yıldönümleri için evlerine elbise provasına gitmeye başlar. Bu sürede Dündar’ın ilgisini çeken Handan’ın ve çocuklarının hayatı, Zerrin ve Dündar’ın evlilik yıldönümü partisinden sonra değişecektir.

Annemizi Saklarken 1. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Annemizi Saklarken 1. Bölüm Fragmanı

Hande Doğandemir ve Kutsi’nin başrollerini paylaştığı dizinin oyuncu kadrosunda; Yeşim Ceren Bozoğlu, Hatice Aslan, Ece Yaşar, Erdem Kaynarca, İncinir Sevimli, Ezgi Gör, Ezgi Tombul, Barış Taşkın, Semih Kızılkaya, Zümre Ertürk, Merve Sevin, Özgür D. Foster ve Güngör Bayrak gibi birbirinden başarılı oyuncular yer alıyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir