1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Camdaki Kız 31. Bölüm

Camdaki Kız 31. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Camdaki Kız yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlarınıza geliyor. Camdaki Kız 31. Bölüm ile 17 Şubat Perşembe akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Perşem akşamlarının iddalı dizi dizisi Camdaki Kız her bölümü ile ayrı bir heyecan fırtınası oluşturuyor. Camdaki Kız’ın 10 Şubat Perşembe akşamı yayınlanan son bölümünde Sedat’ın tutuksuz yargılanması ile Nalan’ın bebek sevinci Koroğlu Konağı’nda sevince yol açarken, Hayri’nin Nalan’la geçirdiği zaman dikkat çekti. Alp’in Adil Bey’e Cana ve Sedat ilişkisini itiraf etmesi çarpıcı gelişmelerden olurken, Feride’nin Cana’yı bodruma kapatması ekranlara damga vurdu.

Camdaki Kız 31. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Camdaki Kız 31. Bölüm Fragmanı

Camdaki Kız 30. Bölüm Özeti

Nalan, Sedat’ın saklandığı yere gider ve baba olacağın söyler. Bebek haberi Sedat’a yeniden umut verir. Rafet’in kendiyle ilgili kararından habersiz olarak eve dönen Sedat’ı bir sürpriz beklemektedir. Hayri’nin Nalan’la geçirdiği zaman oldukça kıymetlidir. Hayri, Nalan’ı konağa götürmek için yola çıkarlar. Nalan, muhabbet etmek amacıyla Hayri’ye sorular sorar. Ancak Hayri, annesini küçük yaşta kaybettiğini söyleyince büyük hüzün yaşanır. Nalan, bebeğinin ilk kontrolünde her şeyin yolunda olduğunu öğrenince rahat bir nefes alır. Feride ise Sedat’ın savcı karşısına çıkacağı haberini artık Nalan’a söyler. Nalan, aldığı bu kötü haberle yıkılır.

Sedat, savcının karşısına çıkacağını öğrenince sinirden deliye döner. Cavit ise Koroğlu Ailesi’nin daha da kötü günler yaşamasını bekler. Diğer taraftan Sedat, onca şeyin yaşanmasına rağmen yine Cana’nın peşindedir. Ancak Feride, Sedat’a büyük bir gözdağı verir. Sedat için mahkemeden çıkacak olan karar ise herkesin tetikte beklemesine neden olur. Diğer yandan Alp’in Adil’i arayarak Cana ve Sedat’ın ilişkisi olduğunu söylemesi olayları iyice çıkmaza sokar.

İlginizi Çekebilir
son-yaz-bolum-5

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir