1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Benim Hayatım 5. Bölüm

Benim Hayatım 5. Bölüm
0

Star TV ekranlarında yayınlanan Benim Hayatım dizisi yeni bölümleri ile Perşembe akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Benim Hayatım 5. Bölüm ile 2 Aralık Perşembe akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Yeni sezon dizilerinden biri olarak Star TV ekranlarında yayınlanmaya başlayan Benim Hayatım dizisi yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Star Tv’nin yeni dizisi Benim Hayatım, hayatın tüm zorluklarına rağmen ailesiyle beraber hayallerini gerçekleştirmek için İstanbul’a taşınan bir kızın hikayesini anlatıyor. Benim Hayatım 4. Bölümde Bekir tarafından aldatıldığını öğrenen Handan, büyük bir şok yaşar… Yadigar’ın bu durumu öğrenmesi Heves’in ölümü demektir. Peki Benim Hayatım 5. Bölüm fragmanı yayınlandı mı?

Benim Hayatım 5. Bölüm Fragmanı

Benim Hayatım 4. Bölüm Özeti

Benim Hayatım 4. bölümde Bekir tarafından aldatıldığını öğrenen Handan, büyük bir şok yaşar… Yadigar’ın bu durumu öğrenmesi Heves’in ölümü demektir. Kusursuz bir cinayet planı kuran Heves ve Bekir herkese büyük bir kabus yaşatır. Ancak Handan gitmeden evvel bir plan yapmıştır. Bu da Hayat’ın ve herkesin yaşamını değiştirecektir.

İlginizi Çekebilir
Yargi-Bolum-15

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir