Yargı 2. Sezon Fragmanı Yayınlandı
0

Geçtiğimiz sene Kanal D ekranlarında Pazar akşamlarına damga vuran Yargı dizisinin 2. sezon tanıtım fragmanı yayınlandı. Ceylin ve Eren komiserin yer aldığı fragman yine yeni sezon için izleyenlere ip uçları verdi.

Geçtiğimiz sezon Teşkilat dizisi ile birlikte Pazar akşamlarının en çok izlenen dizisi olmayı başaran Yargı dizisi yeni sezon hazırlıklarına kısa bir süre önce başlamıştı. Başrollerinde Kaan Urgancıoğlu ve Pınar Deniz’ın yer aldığı, senaryosu Sema Ergenekon’a, yönetmenliği ise Ali Bilgin’in yaptığı Yargı dizisi 2. sezonunda da oldukça iddalı olarak ekranlara gelmeye hazırlanıyor.

Yargı dizisi 34. bölüm sezon finalinde Ceylin’in Savcı sevgilisi Ilgaz’ı öldürme şüphelisi olarak Eren komiser tarafından göz altına alındığına tanıklık etmiştik. Yargı 2. sezon için yayınlanan tanıtım fragmanında da sorgu altındaki Ceylin Ilgaz’ı öldürmediğini başka birini öldürdüğünü Eren komisere söylediğini görüyoruz. Sezon içerisinde bir çok konuda izleyenlerini ters köşede bırakan Yargı dizisinde bakalım bu cinayet olayı nasıl çözümlenecek. Savcı Ilgaz gerçekten öldü mü? Öldü ise katili Ceylin mi? Merak edilen sorular çok yakında yeni bölümleri ile Kanal D ekranlarında yayınlanacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir