Benim Hayatım 4. Bölüm
0

Pazar akşamlarının yeni dizisi Benim Hayatım yeni bölümleri ile Star TV ekranlarında yayınlanmaya devam ediyor. Benim Hayatım dizisinin yayın günü değişti ve artık Perşembe akşamları ekranlara gelecek. Benim Hayatım 4. Bölüm ile 21 Kasım Pazar akşamı yerine 25 Kasım Perşembe akşamı Star TV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Yeni Star TV dizisi Benim Hayatım bölümleri internette araştırlıyor. Yenizi dizi Benim Hayatım 14 Kasım Pazar akşamı 3. ve son bölümü ile ekranlara geldi. Benim Hayatım 3. son bölümde Yılmaz canını kurtaran Hayat’a öldüğü takdirde bütün mal varlığını bağışlayacağını belirtti. Ökkeş ve ailesi yurt dışına kaçmaya karar verir.

Benim Hayatım 4. Bölüm Fragmanı

Benim Hayatım 3. Bölüm Özeti

Benim Hayatım dizisi 3. bölümde; Yılmaz’ı vuran Ökkeş’in infazı yanarsa on yıl hapis yatacaktır. Hayat babasını kurtarabilmek için Yılmaz’la görüşür. Yılmaz canını kurtaran Hayat’a öldüğü takdirde bütün mal varlığını bağışlayacaktır.

Bunu öğrenen Şaheste Hayat’dan kurtulmak için Hakkı’yı tekrar devreye sokar. Handan’ın desteğiyle Ökkeş ve ailesi yurt dışına kaçmaya karar verir. Ancak işini sağlama alan Yılmaz, Yadigar’a gerekli talimatı vermiştir.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir