Baht Oyunu 6. Bölüm
0

Kanal D ekranlarının sevilen dizisi Baht Oyunu yeni bölümleri ile Salı akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Baht Oyunu 6. Bölüm ile 20 Temmuz Salı akşamı yerine 27 Temmuz Salı akşamı Kanal D ekranlarından izleyebilirsiniz.

Baht Oyunu dizisi 5. son bölümü ile Kanal D ekranlarında yayınlandı. Başrollerinde Cemre Baysel ve Aytaç Şaşmaz’ın yer aldığı dizinin son bölümünde; Ada ve Bora askeri bölgeye girdikleri için jandarmalar tarafından tutuklanıyor. Bora yeni içerikler için konu ararken Ada beyaz evlilik fikrini ortaya atar. Bora, Ada’nın fikrini çok beğenir ve hem Tuğçe’den hem Ada’dan bir yazı dizisi hazırlamalarını ister. Tuğçe, Ada’yı metni yazmaması konusunda uyarır ancak Ada ona meydan okur.

Baht Oyunu 6. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=FBXoeBKc3k4″]

Baht Oyunu 6. Bölüm 2. Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=Btmev0jYnj4″]

Baht Oyunu 5. Bölüm Özeti

Tuğçe, yazı dizisi hakkında araştırma yapmak için göçmen bürosuna gider. Orada Ada ve Rüzgar’ı yakından tanıyan bir isimle tanışır. Ada ve Rüzgar, sırlarının ortaya çıkması tehlikesi karşısında mecburen işbirliği yapmak zorunda kalırlar.

Ada, yazarlık maharetini sergileyeceği bu fırsatı iyi değerlendirmek için durmadan çalışır. Tuğçe ise Ada’nın yazmaktan vazgeçmeyeceğini anlayınca planlarını devreye sokar. Böylelikle Ada ve Tuğçe arasındaki rekabet yerini düşmanlığa bırakır. Metinleri Bora’ya teslim edecekleri gün Ada, Tuğçe’nin karanlık tarafıyla yüzleşir.

‘Baht Oyunu’, ilk aşkıyla mutluluğu bulamayan ve sonsuza kadar mutsuz olacağına inanan Ada’nın hikayesidir. Gönlünü çalıştığı şirketin sahibi olan Bora’ya Aşık olan Ada, ilk aşkıyla evlenmezse ömür boyu mutsuz olacağı inancı ile yaşamıştır. Ada için rüyalarda ve aşkta imkansızlık söz konusu değildir.

İlginizi Çekebilir
Ramo-bolum-16

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir