1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Alparslan Büyük Selçuklu 23. Bölüm

Alparslan Büyük Selçuklu 23. Bölüm
0

TRT1 ekranlarının sevilen dizisi Alparslan Büyük Selçuklu yeni bölümleri ile Pazartesi akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Alparslan Büyük Selçuklu 23. bölüm ile 25 Nisan Pazartesi akşamı TRT1 ekranlarından izleyebilirsiniz.

Pazartesi akşamları yayınlanan Alparslan Büyük Selçuklu dizisi her hafta yeni bir maceraya izleyenlerini sürüklüyor. 18 Nisan Pazartesi akşamı ekranlara gelen Alparslan Büyük Selçuklu dizisi reyting sıralamasında Total de 6,59 puan alarak 1. sırada tamamladı. Alparslan Büyük Selçuklu dizisinin 22. bölümünde; Kekavmenos’un yerini söylemek zorunda kaldığı büyük dehlizde mühimmat ve malzeme taşıyan Alparslan ve alpları, Diyojen ve Rati’nin saldırısı sonucunda dehlizde sıkışıp kalmıştı.

Alparslan Büyük Selçuklu 23. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Alparslan Büyük Selçuklu 23. Bölüm Fragmanı

Alparslan Büyük Selçuklu 22. Bölüm Özeti

Kekavmenos, dehliz odacığının girişine yerleştirilen cevherler sebebiyle akli melekelerini kısmen yitirmişti. Alparslanlar, üstlerine çöken dehlizden nasıl çıkacak? sorusu yanıt aradı. Alparslan ve Kekavmenos’u dehlizde ölüme terk eden Diyojen’in bir sonraki planı ne olacak?
Kekavmenos’un kendini tehdit etmesiyle sıkışan Akça, Alparslan ile olan ilişkisinin gerçek olduğunu Kekavmenos’tan gizleyebilecek mi? Akça evlilik arifesinde sakladığı son sırrı aşikar edecek mi?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir