1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Kardeşlerim 6. Bölüm

Kardeşlerim 6. Bölüm
0

Cumartesi akşamları ekranlara gelen ATV dizisi Kardeşlerim yeni bölümleri ile ekranlara gelmeye devam ediyor. Kardeşlerim 6. Bölüm ile 27 Mart Cumartesi akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

ardeşlerim 5.bölümü yayınlandı. 20 Mart 2021 tarihinde yayınlanan Kardeşlerim dizisinin 5.son bölümünde; Asiye oldukça dokunaklı bir şarkı söylerken herkesi kendine hayran bırakır. Doruk’un Asiye’nin peşini bırakmaması Harika’yı oldukça mutsuz eder. Melisa Kadir’i öperek ona olan duygularını göstermiş olur. Doruk ve Asiye’nin beraber söyledikleri şarkı her yerde yankılanır. Kardeşlerim 6. Bölüm fragmanı yayınlandı.

Kardeşlerim 6. Bölüm Fragmanı

Kardeşlerim 5. Bölüm Özeti

Akif ve Suzan’ı öpüşürken yakalayan Harika’nın tepkisi Suzan’ı köşeye sıkıştırırken, Akif yine her şeyin üstünü örtme çabasındadır. Suzan yaşadığı açmazdan ve öğrendiği bir durumdan dolayı bunalır. Aldığı karar, Akif’le Nebahat’ı şok eder.Şengül’ün kurnazlıklarının hedefi ise bu sefer Nebahat’tır.Asiye ile Doruk okulda beraber şarkı söyleyince Harika iyice çileden çıkar ve Asiye’nin üzerine gider. Ömer duruma tepkisiz kalamaz. Aybike’nin eline Harika ile ilgili bir koz geçer ve bu koz Ömer ile Harika’yı karşı karşıya getirirken, Kadir’in Orhan’dan öğrendiği gerçek şok etkisi yaratır.

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir