Criminal Minds: Evolution ile Ekranlara Geri Dönüyor!
  1. Anasayfa
  2. Öne Çıkanlar

Criminal Minds Ekranlara Geri Dönüyor

2020’de final yapan 15 sezonluk Criminal Minds’ın devam uyarlaması 24 Kasım’da başlıyor..

0

15 sezon ekranlarada büyük beğeni toplayan polisiye suç dizisi Criminal Minds 2 yıl aranın ardından Paramount+ ekranlarında Criminal Minds: Evolution adıyla yeniden seyirciyle buluşuyor.

2005’te başladığı yayın hayatını 15 sezonun ardından 2020 yılında sonlandıran dizi, Jeff Davis’in liderliğinde, crime tutkunlarının baş tacı oldu. FBI’a bağlı olan Behavioral Analysis Unit (B.A.U.) ekibi profilleme uzmanlarından oluşuyor. Bu uzmanlar özellikle seri katillerin ve hakiki hasta ruhlu suçluların davranışlarını inceleyerek onların bir sonraki adımını bulmak ve önlemeye çalışan bir ekip. Her bölümü heyecan ve ayrı bir sürükleyici konuya sahip olan Criminal Minds sevenleri dizinin tekrar ekranlara gelecek olmasından dolayı son derece mutlu.

324 bölüm süren Criminal Minds, CBS kanalının en başarlı işlerinden biri olunca 2011 yılında Criminal Minds: Suspect Behavior, 2014 yılında da Criminal Minds: Beyond Borders adıyla spin-off dizileri de doğurdu.

Tüm zamanların en önemli suç dizilerinden biri olan Criminal Minds, ekranlara veda etmesinden iki yıl sonra Paramount+ ekranlarında Criminal Minds: Evolution adıyla yeniden Parmount+ ekranlarında seyirciyle buluşuyor. Orijinal dizisinin sevilen oyuncuları Joe Mantegna, A.J. Cook, Kirsten Vangsness, Aisha Tyler, Adam Rodriguez ve Paget Brewster, diziyle birlikte tekrardan sahalara dönüş yapmış olacak. Başlangıç için 1 sezon, 10 bölümlük bir geri dönüş ile tek bir vakaya odaklanacak ekibimizde; Joe Mantegna (David Rossi), Kirsten Vangsness (Penelope Garcia), Adam Rodriguez (Luke Alvez), A.J. Cook (Jennifer “J.J.” Jareau), Aisha Tyler (Dr. Tara Lewis) ve Paget Brewster (Emily Prentiss) rol alacak.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir