1. Anasayfa
  2. Dizi Tanıtımları

Aile Şirketi Dizisi

Aile Şirketi Dizisi
1

Bein Connect tarafından 25 Film imzalı olarak ekranlara gelecek olan Aile Şirketi dizisi farklı konusu ile şimdiden merak konusu olmayı başardı. Geçtiğimiz sene Ay Yapım ile Babil dizisi konusunda anlaşamamış ve dizi Star TV tarafından ekranlara gelmişti. Babil dizisi büyük bir ilgi gördü ve 2. sezonu için az bir zaman kaldı. Bu durumu tekrar yaşamamak isten Bein, yeni dizisi Aile Şirketi için çekimlere başladı.

Başarılı komedyan Emrah Kaman’ın hem senaristliğini hemde başrol oyunculuğunu üstleneceği Aile Şirketi dizi konusu ise Hai Tur isimli turizm acentası Türkiye’nin en komik turizm acentelerinden biri; çünkü acentenin her bir macerası komedi filmi gibi. Hai Tur Hande’nin babasının desteği ile açtığı şirkettir; babasının Hande’den tek isteği ise şirketi Harun’un yönetmesidir.

Aile Şirketi dizi oyuncuları ise Emrah Kaman, Eslem Akar, Özlem Öçalmaz, Müfit Kayacan, Can Sipahi ve Cihan Durmaz gibi isimler yer alıyor. Harun ve Hande’nin zıtlıklarına bir de birbirinden çok farklı karakterlere sahip ofis çalışanları da eklenince ortaya muhteşem komik olaylarla çevrili bir turizm şirketi çıkmaktadır. “Aile Şirketi” çok yakında beIN Connect’te!

İlginizi Çekebilir
Elkizi-Bolum-1

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Yorumlar (1)

  1. Harun karakteri çok iyi olmuş. Diziyi bayağı beğendim.

Bir yanıt yazın

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir