1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Ramo 2. Sezon Tanıtımı

Ramo 2. Sezon Tanıtımı
0

Show TV’nin iddalı dizi Ramo yeni sezon tanıtımı videosu yayınlandı. Peki Ramo 12. Bölüm ne zaman yayınlanacak. Show TV Ramo dizisi yeni sezonda oldukça iddalı geliyor!

Pandemi nedeniyle sezonu erken tamamlayan Ramo’da yeni sezon için geri sayım başladı. Murat Yıldırım, Esra Bilgiç, İlker Aksum, Görkem Sevindik gibi isimlerin yer aldığı Ramo dizisine yeni sezonda Yunus Emre Terzioğlu, Olgun Şimşek, Devrim Özkan, Mustafa Yıldıran, Hakan Gerçek ve Pelin Körmükçü katılırken, Ramo dizisinden ayrılan oyuncular ise Ekin Türkmen, Cemre Gümeli, İlhan Şen, Hakan Salınmış, Deniz Gürzumar, Görkem Sevindik, İlkay Kayku ve Burcu Cavrar oldu.

Ramo Yeni Sezon Tanıtımı

Ramo Yeni Sezon Tanıtımı 2

Ramo Yeni Sezon Tanıtımı 3


Ramo Yeni Bölüm Ne Zaman?

Ramo dizisinin fragmanıyla birlikte, yeni sezon tarihi merak edilmeye başlandı. Dizinin yeni sezon başlama tarihi henüz açıklanmadı. Ancak birçok dizi gibi Ramo’da Eylül ayı içerisinde yeni sezonuyla izleyici karşısına çıkacak.

Ramo Son Bölümde Neler Oldu?

Ramo 11. Bölümünde; Ramo ve Sibel’in aşkları yıllar sonra intikamı yenmiştir. İki aşık aynı evde yaşamaya başlar. Ancak mutluluk onların düşündüğü kadar yakın değildir. En büyük düşmanları yine ortaya çıkmış, ikilinin geleceğini mahvetmeye hazırlanmaktadır.

Polise sığınan Alpay komisyonla ilgili tüm bilgileri anlatmaya karar vermiştir. Ancak Süleyman buna müsaade etmeyecektir. İçeriye gönderdiği avukatıyla Alpay’a reddedemeyeceği bir teklif sunar. Ramo ise Süleyman’ın her adımını önceden haber aldığını anlamıştır.

Ramo Dizi Konusu ve Oyuncuları

Senaryosunu Toprak Karaoğlu, Seda Karaoğlu ve Birol Tezcan’ın kaleme aldığı, yönetmen koltuğunda M. Çağatay Tosun’un oturduğu BKM’nin Show TV için hazırladığı iddialı dizi ‘Ramo’ seyirciyi yıllarca unutamayacağı bir hikayeyle buluşturmaya geliyor. Dizide ‘Ramo’ karakterine can veren Murat Yıldırım dışında Esra Bilgiç, İlker Aksum, Yiğit Özşener, Görkem Sevindik, İdil Fırat, Cemre Baysel, İlhan Şen, Sacide Taşaner ve Macit Koper gibi önemli oyuncular yer alıyor. Çekimleri Adana’da gerçekleşen dizi, efendisine başkaldıran Ramo’nun sıradışı hayatının hikayesi ile aile, adalet, intikam, dostluk ve aşk eksenindeki derin çatışmayı konu alıyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir