John Wick 5 Filmi Resmen Duyuruldu
0

John Wick 4 filmi henüz yayınlanmamışken John Wick 5 filminin müjdesi resmen duyuruldu. Keanu Reeves’in başrolünde bulunduğu John Wick serisi 5. filmle birlikte yoluna devam edecek. hn Wick serisinin 4. filmi bir aksilik olmazsa 2022’de vizyona girecek. Yeni bilgiye göreyse 2021’de başlayacak film çekimleri esnasında 5. film de tamamlanacak.

Dünya çapında büyük bir başarı elde eden ve Keanu Reeves’i daha da büyük bir yıldız haline getiren John Wick serisi devam edecek. Lionsgate’in CEO’su John Feltheimer bu konu hakkında şu sözleri sarf etti: “John Wick’in gelecek iki filmi için hazırlık aşamasındayız. John Wick 4, 2022’de Anma Günü’nde vizyona girecek. Keanu müsait olduğunda John Wick 4 ve 5’i arka arkaya çekmeyi umut ediyoruz.”

John Wick serisi 2014 yılında iki usta dublör olan David Leitch ve Chad Stahelski’nin yönetmenliğiyle hayata geçirilmişti. İkilinin dublör kariyerinin olması, filmin dövüş kareografilerini ve aksiyon sahnelerini mükemmele yakın hale getirmişti. Seri 2017 yılında çekilen John Wick 2 ve 2019 yılında hayata geçirilen John Wick: Chapter 3 – Parabellum ile devam etmişti.

Ülkemizde de çok geniş bir hayran kitlesine sahip Keanu Reeves, ünlü bilim – kurgu filmi Matrix’in 4. filminin hazırlıklarına devam ediyor. Mart ayında pandemi nedeniyle duraklayan çekimlerin, şu sıralar Almanya’da devam ettiği biliniyor.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir