Yalancılar ve Mumları 5. Bölüm
0

Fox ekranlarının yeni dizisi Yalancılar ve Mumları final bölümü ile son kez ekranlara gelmeye hazırlanıyor. Yalancılar ve Mumları 5. Bölüm final bölümü ile 31 Ekim Pazar akşamı Fox tv ekranlarından izleyebilirsiniz.

Yalancılar ve Mumları 4. Bölüm ile 24 Ekim Pazar akşamı ekranlara geldi. Başrollerinde Ceren Moray ile Elçin Sangu’nun oynadığı Yalancılar ve Mumları son bölümünde; Gülcan’ın, Engin’in fotoğrafına baba demesi Elif’in şüphelerini iyice artırır ancak Şerife ile yüzleşince öğrendiği gerçekler tahmin ettiğinden de acıdır.

Yalancılar ve Mumları 5. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Yalancılar ve Mumları 5. Bölüm Fragmanı

Yalancılar ve Mumları 4. Bölüm Özeti

Sumru da aniden hastalanınca Elif’in hayatı tamamen kararır. Engin, Elif’in hayatına o karanlıktan bir ışık gibi yeniden doğar fakat Elif bunun başına açacağı beladan bihaberdir. Fuat, babasını kurtardıktan sonra Ceyda ile araları ısınmış olmaya başlasa da Ceyda babasını son bir macera için bakımevinden kaçırdıktan sonra ikisinin arası yine gerilir.

Metin’den evinde bile kaçamayan Meliha, sonunda ona gerçekleri anlatmaya karar verir. Artık Meliha’nın geleceği Metin’in ağzından çıkacak tek bir cümleye bağlıdır. Şebnem, tanık olduklarından sonra Hasan’ı terk eder ve Hasan ne kadar diretse de ona geri dönmeye niyeti yoktur.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir