1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Akıncı 2. Bölüm

Akıncı 2. Bölüm
0

ATV ekranlarının yeni dizisi Akıncı Cuma akşamları yeni bölümü ile ekranlara geliyor. Akıncı 2. Bölüm ile 8 Ocak Cuma akşamı ATV ekranlarında izleyicileri ile buluşacak.

Akıncı dizisi ATV ekranlarında yayın hayatına başladı. Başrollerinde Şükrü Özyıldız, Büşra Develi, Yıldıray Şahinler, Erkan Bektaş ve Didem İnselel’in yer aldığı dizide şehrini ve insanlarını canı pahasına koruyan bir kahramanın hikayesi anlatılıyor. Atv’nin yeni dizisi Akıncı 1. bölümünde nefes kesen sahneleriyle izleyiciyi ekran başına kilitledi. Dizinin birinci bölümünde; suç dünyasına karşı amansız bir mücadele yürüten Akıncı, terör örgütlerine İstanbul’da yapılacak silah teslimatını haber aldığında bu duruma müdahale etmek ister. Akıncı 2. yeni bölüm fragmanı yayınlandı.

Akıncı 2. Bölüm İzle

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=PMw6KUo9Ik0″]

Akıncı 2. Bölüm Fragmanı

[eh_optimize_youtube_embed video=”https://www.youtube.com/watch?v=QM60t-SjU48″]

Akıncı 1. Bölüm Özeti

Orhan, topladığı istihbaratla ona bu ‘bıçak sırtı’ operasyonda yardımcı olur. Üç yıldır Akıncı ile ilgili yaptığı haberlerle tanınan ve onun gerçek kimliğine ulaşmaya çalışan gazeteci Nergis Emiroğlu da hem haberin hem de Akıncı’nın peşindedir.

Akıncı bir yandan silah teslimatını durdurmaya çalışırken bir yandan da ülkede birçok yasadışı faaliyetin arkasında olan örgütün Türkiye’deki bağlantılarının kim olduğunu bulmaya çalışmaktadır.

Akıncı’yı yakalamak ve adalete teslim etmek isteyen Terörle Mücadele Şube Müdürü Kemal Günay’ın başında şimdi başka bir bela vardır: Ele avuca sığmayan, başına buyruk çalışmayı seven Komiser Cüneyt bizzat Akıncı dosyasında görev almak üzere İstanbul’a çağrılmıştır.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir