Arka Sokaklar 559. Bölüm
0

15 sezondur ekranlara gelmeye devam eden Arka Sokaklar dizisi yeni bölümü ile devam ediyor. Arka Sokaklar 559. Bölüm ile 2 Ekim Cuma akşamı Kanal D ekranlarında olacak.

Arka Sokaklar 558. bölümü ile 25 Eylül akşamı ekrana geldi. Ekipler Özcan Şanver isimli uyuşturucu çetesi patronunu yakalamaya çalıştılar. Uyuşturucu Çetesi Özcan’ı yakalamak isteyen Rıza Baba, Mesut’u gizli göreve Beyto ismi ile sokar. Özcan kendi alanında Beyt isimli birinin uyuşturucu sattığını öğrenince mekana adamları ile baskın düzenler. Mesut’un Beyto kimliği kısa sürede Özcan tarafından öğrenilir.

Arka Sokaklar 559. Bölüm Fragamnı

Arka Sokaklar 559. Bölüm 2. Fragmanı

Arka Sokaklar 558. Bölümde Neler Oldu?

Uyuşturucu çetesi Özcan’ı yakalamak isteyen Rıza Baba, Mesut’u “Beyto” ismiyle gizli göreve yollar. Özcan, uyuşturucu bölgesinde Beyto isimli kişinin iş yaptığını öğrenince hedefine Mesut’u koyar. Mesut’un “Beyto” olarak konumlandığı mekana Özcan’ın adamları baskın düzenler. Bombalarla saldırdıkları mekanda şans eseri ölüm yaşanmazken, Özcan yeni bir bilgiye ulaşır. Adamlarından Beyto’nun, Mesut olduğunu öğrenir. Onu arayarak ekibi de dahil ederek tehdit eder. Rıza Baba ve ekip bu tehdit üzerine yeni delillerin peşine düşerek Özcan’ı yakalamak için harekete geçerler. Bu sırada Özcan, ahlaksızca davrandığı bir olay ile Mesut’un hedefine girer.

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir