Gönül Dağı 4. Bölüm
0

TRT1 kanalında yayınlanan Gönül Dağı dizisi izleyenler tarafından büyük beğeni topladı. Diz yeni bölümü Gönül Dağı 4. bölüm ile 14 Kasım Cumartesi akşamı TRT1 ekranlarında yayınlanacak.

Bozkırda bir Anadolu masalını anlatan Gönül Dağı izleyici tarafından sevildi. Sapsarı toprakların, yıllarca dile gelen efsanelerin, unutulmaz aşkların hikayesini anlatan Gönül Dağı dizisi dün akşam 3. bölümü ile ekranlara geldi. Başrollerinde Berk Atan, Gülsim Ali İlhan, Yavuz Sepetçi ve Ege Aydın’ın yer aldığı Gönül Dağı dizisinin son bölümünde, Dilek’in nişanlı olduğunu öğrenmiş olan Taner oldukça mutsuzdur. Fakat bilmediği bir şey vardır. Dilek nişanı atıp, Serdar’dan ayrılacaktır. Dilek ve Taner’in aşkında neler olacağı şimdiden merak konusu oldu.
Gönül Dağı 3. Bölüm izleme için tıklayınız.

Gönül Dağı 4. Bölüm İzle

Gönül Dağı 4. Bölüm Fragmanı

Gönül Dağı 4. Bölüm 2. Fragmanı

Gönül Dağı 3. Bölümde Neler Oldu?

Dilek’in nişanlı olduğunu öğrenen Taner, artık masalın bittiğini düşünmektedir. Kendisini tamamen uçağa vermiştir. Ondaki bu keyifsizliği gören Muammer, Taner’i evlendirmeye karar verir. Bunu duyan Hüseyin de amcalık vazifesini yerine getirip Taner’i evlendirmek için harekete geçer. İki kardeş her konuda olduğu gibi bu konuda da karşı karşıya gelmiştir. Üstelik her ikisi de gözüne Dilek’i kestirmiştir…

Dilek ise kasabaya ansızın çıkıp gelen Serdar’la yüzleşir. Dilek nişan yüzüğünü atmıştır ve bu ilişki çoktan bitmiştir. Serdar’ın derhal İstanbul’a geri dönmesini söyler. Ancak Serdar pes etmeye pek niyetli değildir. Dilek’in Taner’le mağarada mahsur kalmasını içine sindirememiş ve Taner’i araştırmaya başlamıştır.

Tüm bunlardan habersiz olan Taner ise Dilek’in nişanlı olduğunu düşünüp kendisini işine vermiştir. Öte yandan başındaki dertlerle de uğraşmaktadır. Selami, yüklü miktarda tazminat davası açmıştır. Taner ve amcaoğulları tazminattan kurtulabilmeleri için Selami ile Keriman’ın arasını düzeltmek zorundadır. Ancak Keriman’ın tek bir şartı vardır…

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir