1. Anasayfa
  2. Yerli Dizi

Yalnız Kurt 7. Bölüm

Yalnız Kurt 7. Bölüm
0

ATV ekranlarının sevilen yeni dizisi Yalnız Kurt yeni bölümleri ile Cuma akşamları ekranlara gelmeye devam ediyor. Yalnız Kurt 7. Bölüm ile 11 Mart Cuma akşamı ATV ekranlarından izleyebilirsiniz.

Cuma akşamları ekranlara gelen Yalnız Kurt dizisi yeni bölümleri ile ATV ekranlarında yayınlanıyor. Yalnız Kurt dizsinin 6. bölümünde Golyat’ın hala neler yapabildiğini gösterecek karşımıza çıkacak sürpriz ne? Davut’un Altay’a verdiği büyük görev ise bölüme damga vurdu.

Yalnız Kurt 7. Bölüm izlemek için tıklayınız.

Yalnız Kurt 7. Bölüm Fragmanı

Yalnız Kurt 6. Bölüm Özeti

Yıldırım Projesi’nin Türk Silahlı Kuvvetleri içindeki önemli ismi Sezai Paşa’nın ölümünün ardından, yerine kimin geçeceği merak konusudur. İşler kaldığı yerden devam edebilecek mi? Doğan ve Nizam gerginliği yükseldiği için yeni pazarlıkları doğurmaktadır. Bu pazarlıkları dikkatle takip eden Sare ve Altay yeni bilgiler dahilinde fırsatları değerlendirmektedir. Sare için ise bir anda ortaya çıkan sürpriz misafir her şeyi berbat edebilecek bir risk taşımaktadır. Altay’ın yaptığı doğru hamleler sonucu yeni hamle fırsatları doğar. Altay dikkatli olması gerektiğinin farkındadır. Davut, Altay’a; Doğan ve Nizam’ın “başlarının” kim olduğunu öğrenmesi ve ejderhanın yedi başını birden yok etmesini söyleyerek, Altay’ın hedefini net biçimde çizmiştir.

Türkiye’nin çeşitli birimlerine yine uzaklardan müdahale edilmeye çalışılmaktadır fakat vatanseverler de buna hazırlıklıdır. Sürekli stratejilerin, analizlerin ve planların yapıldığı bir ortam söz konusudur. Bu olaylar sonucunda Altay istediği bilgilere ulaşabilecek mi? Bilgilere ulaşmak isterken başına başka olaylar mı gelecek? Yıldırım Projesi’ne dışarıdan müdahaleler ne kadar etkili olacak? Altay bu kritik virajı dönebilecek mi? Sezai Paşa’nın yerine geçen kim ve onun gelişiyle neler değişecek? Golyat’ın hala neler yapabildiğini gösterecek karşımıza çıkacak sürpriz ne? Altay’ın 5 numara için gerçekleştirmesi gereken özel görev ne? Finalde Altay’ın Mira tarafından gönderildiği, herkesi şaşırtacak cehennem neresi?

İlginizi Çekebilir

E-posta adresiniz yayınlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir